Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

тур "Барвистий Бангкок і дивовижний Крабі"

Романтичні тури
Листопад-травень
14 днів / 13 ночей
Ціна за людину
від 68 584 грн.
Замовити

Програма туру

День 1 Бангкок

Прибуття Мар

Трансфер в готель

Безкоштовний час готелю

День 2 Бангкок

Сніданок в готелі

Все Бангкок Персональний тур (8 годин)

Ви відвідаєте: Храм Ват Сакет (Gora Temple), Королівський палац, Храм Імморда Будди, Храм Провідного Будди, Канали Бангкока, Панорамний сайт готелю Baiyyoke Sky.Вечеря в ресторані на березі річки Чаопрай.До закінчення туру ви очікуєте відвідати Музей дорогоцінних каменів.

Королівський палац Один з головних символів Бангкока знаходиться в історичному центрі міста, на острові Ратанакозин. З'єднання охоплює площу 218,400 м2 і оточений високою стінкою білого каменю. У Територіях зосереджені десятки архітектурних пам'яток, багато з яких були побудовані в момент заснування Бангкока.

Храм Золотої гори або Ват-Секет - Ще одна визначна столиця. Щоб відвідати її, ми повинні піти до 76-метрового пагорба. Символізує Святу гору Меру. Золота саркофагу бодзького попелиці зберігається в животі. На підніжжя гори, pilgrims і гості можуть дзвонити дзвіночки і перехрестити 318 сходинки, які можна насолодитися чудовою панорамою Бангкока.

У найстарішому культі міста... Храм Уроку Будди до Студентка 46-метра зберігається, чекаючи нірвани. Ступні статуї, покриті перламутичним орнаментом, є сакраментальне значення. У храмі є найстаріша тайський масаж.

Поїзд на річку Чапрай Ви можете порівняти часові поїздки. Ви можете подивитися життя міста з води, розглянути палаци, храми та плаваючі ринки. Для краси і життєздатності водних артерій Бангкок називається Східна Венеція.

Баййок небо У верхній частині світу. На висоті майже 320 метрів на даху 85-ступеневої будівлі знаходиться відкритий оглядовий майданчик, що дозволяє Бангкоку насолоджуватися красою літа.

Щоб дізнатися все про виробництво самолюбівок і купити фасовану частину дорогоцінних каменів можна в "Галер Смурф." При покупці ювелірних виробів видається

Гарантія якості і гарантії життя продукції.

Одяг:для жінок - непрозора блузка рукава, довгі брюки, спідниці нижче колін; для чоловіків, рукавної сорочки, довгі брюки. Ви не можете платити пароль!

Повернення в готель

День 3 Бангкок

Сніданок в готелі
Безкоштовно
Chaopery Чудовий Перлина з вечерею (4 години)
Круїз на трьохмісному, висококомфортному залізничному суді на Коралі: Храм ранку Зари, Королівський палац. Жива музика на кораблі.
Річка Хаопра Таїланд &апо; національна гордість протікає через Бангкок. Під час круїзу ви зможете побачити архітектурні пам'ятки - палаци і храми. Круїзи під одним з найкрасивіших міст Бангкока, Рама VIII квантовий міст. Має асиметричний дизайн з однією підтримкою у вигляді літери Y. Дизайн особливо вражає, коли він запускає вогонь.
Вечір Гранд Королівський палац і храм Ранкова Сарі (Wat Aroon) - пам'ятні моменти круїзу. Під звучанням живої музики, насолоджуючись традиційними тайськими стравами, можна зробити незабутні фотографії.

Повернення в готель

День 4 Бангкок

Сніданок в готелі

Екскурсія Таїланду Ензотика (6 годин)

Ви побачите " Ринок зон розкриття " на залізничних доріжках, храмі Банда Кунга, коріння дерев'яного дерева Банян, плаваючий ринок Дамніна Садуака, прогулянка на човні тайського плаваючого села.

Статтєві зв’язки Храмовий комплекс культурна спадщина Таїланду. Під час бою на Бірма, храм був фортеці. Будівля понад 400 років, і вона збереглася завдяки с. Боди та Бадіана, які загортали її з гілками з усіх боків. Є статуя сайдингу Golden Buddha всередині.

Дамон Садуак - це динамічне місце, де катери з місцевими продуктами, що плаваються в вузькому склінні. Бангкок &апо; найвідоміший ринок приваблює туристів, які хочуть не тільки придбати сувеніри, ніжні та фрукти, але і зробити незабутні фотографії.

На площі Залізничного вокзалу Maeklong, місто Самут, Старе місто, є одним з Таїланду таапо; найбільш дивовижні ринки - " Ринок нерухомості"

Зонти." Трейдери свіжої морепродуктів, вуличної їжі, фруктів, овочів, текстилю та інших товарів розміщують їх багато на доріжках. Назва ринку Discovered Zonts була надана для незвичайної дії: в даний момент перед поїздом підійшов, продавці розім'яли торгівлю миттєво, а потім поширили їх зонами якомога швидше, і ринок ' життя повернулося до нормального.

Повернення в готель

День 5 Бангкок

Сніданок в готелі

Додаткова індивідуальна екскурсія сафарі Парк Сафарі Світ (6 годин)

Ви очікуєте, що подорожуєте незабутнім у відкритому зоопаркі, де ви можете подивитися життя тварин у природному середовищі. Ви також можете насолоджуватися різноманітними програмами тваринництва.

1988 відкритий флот Сафарі Нещодавно відсвяткував 30-й день народження. Переважна територія умовно розділена на дві зони: море (Марин Парк) і сафарі парк (Сафарі парк). Загальна площа захищена 43 га.

й Морська зона Гостям парку чекають мортуари, дельфіни, слони, риба та, звичайно, лемурас. На спеціально обладнаному майданчику буде фінальне забивання морської зони. А позит виставки Світ Яйця, Ви можете бути свідком появи дитини.

Кожна година в морі є тваринним шоу: Орангутани, морські коти, дельфіни, слони і луги. Ви також побачите шоу птахів, списків та шоу-румів.

Для перегляду, як, Сафарі Леви, тигри, циркафи, носи, панди, слони, ведмеді, антипампи і багато птахів, ми пропонуємо вам їздити на автобусі. Тоді можна швидко і комфортно шукати територію і зробити незабутній персонал.

Вартість туру: 1 особа - 8 732 грн.., 2 особи - 9 620 грн.., 3 особи - 10 656 грн..

День 6 Бангкок - Краби

Видалення з готелю.

Трансфер в аеропорт.

Рейс Бангкок - Крабі (сплачується окремо)

Розташування готелю для вашого вибору

Безкоштовний час готелю

День 7-13 Краби (7 ночей)

Відпочинок в Крабі

АВТОБУСНИЙ ТУР З КИЄВА "ПІСНЯ ВОЛИНІ" (ШАЦЬКІ ОЗЕРА + БІЛОВЕЗЬКА ПУЩА)

Tina Krabi клас (12 годин)

Програма включає в себе: відвідування храму Чайгра, храму мавпи, музей печери Хао Канап Нам, слони, слонні прогулянки

Катер, купання в термічних джерелах і обіді.

Подорож починається з легендарного Храм Гроші (Суванку). В печері-проголошена печера знаменитої гори. В одній з печер ви знайдете знамениту статую Провідного Будди. Не бояться людей, вони навіть полюбляють заподіяти їжі. Тварини можна придбати на вході.

Храм Тігре Я отримав свою назву, тому що це в скелі, яка виглядає як тигровий ков. Є багато статуї всередині, і є відомий шлях очищення, для якого шукаються паломери з усього Таїланду. Тоді ви будете мати захоплюючий слон прогулянку на джунглі.

Після смачного і сумного обіду з тайських страв планується відпочити на термічних джерелах і набережній відомого берега міста Краби.

Завершіть програму з дистанційним катером на мангрові лабіринти, відвідайте Хао Канап Музей печери Нам і Білий Храм.

Вартість туру: 1 особа - 21 164 грн.., 2 особи - 22 200 грн.., 3 особи - 23 088 грн..

Crabby Day 14 - Бангкок

Видалення з готелю.

Трансфер в аеропорт

Пхукет-Бангкок-Київ

Розміщення

VIP-пакет (категорія 5* і 5*Dlx)

Рекомендовані готелі:

Стандартний пакет (категорія 4*)

Рекомендовані готелі:

Ціна в USD (період):

Місце
VIP-пакет
Стандартні готелі
1/2 двомісний номер
4 000 р.
до 6,17 139 грн.. *
48 988 грн..
до 2,3 404 грн.. *
Одномісне розміщення
7,24 272 грн..
до 383 468 грн.. *
92 796 грн..
до 4,1 480 грн.. *
Додаткове ліжко
45 140 грн..
до 2,0 грн.. *
23 236 грн..
до 1,148 грн..

* Максимальна вартість проживання в періоди: Новий рік і Різдво

(24.12-08.01), Новий рік Китаю (01-10.02)

Інформація про тур

Повітряні операції

Київ-Бангкок-Київ (век, четвер, п'ятниця, субота, неділя) АвіакомпаніяМАР

Авіакомпанія Бангкок-Крабі-Бангкок (на добу) Тайська AirAsia, Тайський Lion Air або Nok Air

Будь ласка, вкажіть час відправлення

Вартість включає:
проживання
харчування - сніданок
індивідуальні переправи
Страхування
всі податки та збори
Оплата здійснюється:в грибах
Плата за додаткову оплату:
Міжнародні та внутрішні рейси в Бангкок - Крабі - Бангкок
вхідні квитки на архітектурні пам'ятки,
Віза (за потреби)
Раннє населення та пізніше поселення в/з готелю
особисті витрати,
Без програми
поради та драйвер
інші платежі
/ / Барвистий Бангкок і дивовижний Крабі