Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Ірландія

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок в Ірландії

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Ірландія займає більшу частину Ірландії та пропозиції; Країна ' s територія була переселена Атлантиком океаном і була відокремлена від Великобританії до Ірландського моря. Пейзаж країни різноманітний і більшість території центрально низький, який характеризується горами. Тут практично немає лісів, а Центральний плато переважно мотузки і торф.

Ірландія має стратегічний міжнародний аеропорт Шеннон, який є транзитним пунктом з Європи до Америки. Столиця країни і одна з найбільших міст Дублін.

Який інтерес до Ірландії з України?

Одним з найцікавіших місць в Ірландії стане місто Дублін. Це місто з прекрасними краєвидами, рослинністю, застарілими пристроями і сайтами вважається одним з найстаріших в Європі. Найцікавіше місто є будинок Святого Патріка, а також вул. Веллінгтона Дюк, Acronym Acres, Дублінський замок, резиденція Ірландського Віце-Корпора Black House, Labyrinth вулиць навколо Храму Барпарку, вул. О'Konnol та Чезенська бібліотека.
Міста Корка, де можна знайти багато музеїв і старих зборів, місто Донголь з яких були зроблені легенди безголовного походу, будуть цікаві для відвідування Ірландії під час відпочинку.

Також в Ірландії ви знайдете величезний курган, Ньюгрейндж, Східні Гіганти (єдине природне становлення), Аранські острови з таємницею давнього племен.

Що ми робимо на відпочинку в Ірландії?


Ірландія - це самодосить і дивно країна з цікавими традиціями і культурою. Ви знайдете ресторани, бари, клуби для будь-якого смаку і, звичайно, традиційний ірландський паб. Відпочивали з традиційними танцями.

Серед активних розваг ми можемо присвятити себе риболовлі, різних видів водних видів спорту, гольфу та кінних забігів.

Ірландія дуже багата фестивальами, найвідомішими з яких є фестиваль Устриц, фестиваль Блюс, фестиваль Old Music, Фестиваль Яза, Irish Festival Gurmans, Jaz-Festival, Фестиваль опери та Theatral Festival. А один з найвідоміших – День Святого Патріка, який щорічно проходить 17 березня, цей день є дуже яскравим шоу, концертами та морем пива.

/ / Ірландія