Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Дублін

Відпочинок в Дублін

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Дублін (Dubh Lin) -- оригінальна назва міста -- може передаватися як Black Harbour -- столиця Ірландії. Місто розташоване в широкій долині Лаффі навколо затоки Дубліна і стеблінгу блоків феннелю з багатою архітектурою шістнадцятого століття, красивими особняками, регулярними рядами ґорської епохи, великими вулицями і простотою зон.

Головною вулицею столиці є вул. О'Коннола, яка була зруйнована і перебудована з декількох випадків, тепер є жорсткою сумішшю стилів і епох. Більшість визначних пам'яток зосереджені в районі південь від річки Ліффі, яка, на відміну від більшості містобудівних річок світу, є досить чистою і потужною рибою.

У місті є багато громадських парків, найвідоміших з яких є парк Фенікс. Ст. Patrick ' з'єднання з 1190 до 1,225 ) вважається центром міста, який був заснований на легендарній площі. Патріарх перехрестив місцевих мешканців. Один з міських і апос; туристичні центри 61-метр olyssk в ім'я герцога Веллінгтона, а район Nineteen Acres є колись місцем палацу і сполук, які зараз використовуються під майданчиками. Популярні місця концентрації будівель грузинської архітектури є площа Меререй, площа Іллі та площа Фіцвилим.

Black House – жива літня резиденція британського Віце-Корле Ірландії (XVIII). Дублінський замок є пам'ятним місцем, де Британська адміністрація була розташована між двадцять-першим століттям і 1920-х рр., і це на заході міста. У замку є унікальна колекція старовинних папірусів, ісламських сценаріїв, китайської, японської, індійської та інших східних мистецтв, а також збережені старовинні тексти Біблії та інших християнських рукописів. Це також один з найбагатших колекцій західної витонченості та друкованих книг світу.

Велика кількість театрів і музеїв у місті є Національним театром Ірландії Аббі, Державним концертним залом, Дублінський цивільний музей, Муніципальна зала сучасного мистецтва, Національна ірландська бібліотека, Королівська Irish Academy Бібліотека та ін. У галереї Дубліна зібрано понад 2000.

рушник.

Також примітивний – Irish Museum of Modern Art, розташований в мальовничій будівлі Королівської лікарні м.Калмаейнем, який був побудований в 1680 році як будинок для відставного військового персоналу.

Музей «Рабочий квартал Амури» розташований в будівлі найстарішого в Європі, Collin Casarm і сквер площі Кларка. Музей має багату колекцію старих речей, меблів, побутових качок і фольклорних предметів, а також срібних, кам'яних і скляних колекцій. Його археологічна колекція унікальний.

Троїцький коледж є одним з найвідоміших рис міста. Заснований королевою Єлизаветою I в 1592 році, цей університетський комплекс відрізняється безліччю розкішних старих будівель і вегетаційних кам'яних прямокутників між сірими будівлями бібліотеки (1591). Це книга Келліса, священний рукопис від 800 років до Н.А. У бібліотеці знаходиться шедевр.

Королівський ірландський яхт-клуб був створений в 1851 році і був дуже поважним шанувальникам морського туризму для якості сервісу і краси. Як мініатюрний ансамбль Sandikove, поруч з яким є місце для купання в шістнадцятому столітті, популярне і сучасне популярне місце під назвою Gentlemans Bating Plais, і знаменитий Forti Footte (також названий 40th Foot Pole) є одним з небагатьох, що залишилися центрифуги. Ірландські фортеці заслуговують особливу увагу. Вони були озброєні 18 або 24-футною зброєю, встановленою на доріжках на вершині броунів або самої фортези, і досить загрожують фортифікаційних споруд. Товщина стінки становить приблизно 2,5 м. У кафе або житловому комплексі збереглися майже всі точки, деякі з них були відновлені.

Згідно з древніми флаєрами Дублін був англійський адміністративний центр для острова протягом століть, який не міг залишити друк на обличчі. Місто ще набагато більше «Британки» ніж інші.

Московський мінус 3 години

Однією з найстаріших районів Дубліна є лабіриннт вулиць навколо Храму Бару, який зараз зосереджений на багатьох

ресторани, паби та модні магазини.