Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Корк

Відпочинок в Корк

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Корк є другим за величиною місто в Республіці, а третій за величиною місто в Ірландії, після Дубліну і Белфасті. Корк знаходиться на південному узбережжі, на заміському живописі. Це важливий морський порт. Центр міста розташований на острові в роті річки Лі (Lee), де можна дістатися до одного з багатьох міст.

Ім'я Корка в Ірландському написанні Коркай, який перекладається як «болото». Довгий час, а назва зберігається. Зелені поля та річки в долинах оточують місто. На узбережжі підліччя промивають води Атлантичного океану, сотні дивовижних бухт і секретних печер були укриття піратів в незрівнянні часи. Коркська берегова лінія, найбільша країна, є п'ятим берегом Ірландії. З заходу на схід, берег змішується з невеликими містами порту, довгі пляжі з білим піском і гострими скелями.

Центр міста розташований на острові між двома рукавами річки Лі. До півночі річки, в Шендоні, є найцікавіша історична частина міста. До значень південної частини міста відносяться протестантський каукус. Фінбарра, Музей Корка (до великої кількості, присвяченої національно-визвольного руху, в якому Корк відігравав важливу роль), Корка в'язниця ХІХ ст., Муніципальність і численні церкви, пивоварні і годинники.

Однією з основних стимулів для відвідування Корка є, а також відомий, бажання вчитися, вивчення культури та історичної спадщини красивої країни, як Ірландія. Корк пишається культурною спадщиною. Це знаменита опера Корк, галерея Crawford Art та Firkin Crane Stre. Одноденна поїздка з Корка до замку Blairney, де величезна кількість туристів йдуть побачити знаменитий Blairney Stone. Камінь має принести удачу і дарувати подарунок eloquence. Легенда дала йому майстер замка відьма, який він зберіг, коли відьмається. Камінь монтується високо на стіні вежі, і до " Cork City відомий як ресторани і паби; недалеко від Середтона, є Jameson віскі, який показує весь процес приготування напою з зубцем в фіналі.

Московський мінус 3 години

Верхній привід, гольф клуб, спортивні клуби і басейни.