Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Ямайка

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок на Ямайці

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
Ямайка - Аеріальна природа, багато річок і водоспадів казкової краси, смарагдові цибулини і таємничі ліси, пороги і бухти, нескінченні золоті пляжі. Багато готелів працюють над системою All Inclusive, що означає, що ви не повинні платити за задоволення: великий теніс і міні-гольф, дискотеки, щоденні шоу, човни, катамарани, водні лижі і навіть підводне обладнання - всі з яких вже включені в вартість. На острові є багато варіантів. Деякі решти є пари, є готелі для сімейного відпочинку з дітьми, готелі медового місяця та ін. Однак, Ямайка &апо; головний фокус не тільки на комфорті і чудовій службі, але і на найбільш недорогих, спокійною атмосферою, яка є унікальною для островів Карибського моря. Що ви зможете побачити і відчути тут, завжди повернетеся до вас, ви повинні почути пісні Боба Марлі або просто звук іржі.

Географічний статус: Ямайка знаходиться в центрі Карибського моря, 145 км на південь від Куби. Острів є одним з трьох найбільших Карибських островів.
Ямайка ділиться на три географічні райони: рівнинний берег, що оточує острів, переходить на плафони каштанів і подальше гірське землеробство в центрі острова.
Максимальна висота гірських вершин вище рівня моря становить 2,147 м. Більшість курортів розташовані на узбережжі острова. Столиця країни - Кінгстон.

Ямайка: Тропічний, теплий. Найдешевші місяці - травень і жовтень, але короткочасні дощі можна протягом року.
Температура в день коливається від 25 °C до 32 °C. У центральній частині острова гірська місцевості може бути злегка холодним.

Політичний статус: Вона переходить в Речі. Глава держави – британська королева, представлена генералом-губернатором. Legislature – двокамерний парламент (Сенат і дім представників).

Столиця: Кінгстон - головний порт і бізнес-центр країни.

населення: Більшість жителів острова, з двома і півмільйонними людьми африканського спуску, але предки сучасних Ямайців були з Європи, Китаю, Індії та Близького Сходу, які вступили в змішані шлюби.

Мова: Офіційна державна мова Ямайки - англійська, але ямайська мова насичена різними африканськими мовами. Китаянки і індійці, які живуть на острові, також говорять Ямайський англійський діалект, але вони також мають своє мовлення.

Релігія: Близько 30 відсотків жителів Ямайки – це білки християни, 25 відсотків прихильності до традиції хрещення. Невелика кількість озеленювачів лікують себе як методологи, так і трохи химерних і католицьких. Крім того, деякі африканські культи (наприклад, обряди) поширені.

час: Левінг Київ за сім годин.

Гроші: Ямайка &апо; s Національний монетарний блок Ямайка &апо; s, і долар США має практично рівні права. У багатьох туристичних центрах і магазинах дорожні чеки використовуються для оплати.

Рекомендовано придбати в Американській валюті або кредитних картках з провідних світових систем: Visa, American Express та інші. У банкнотах варто 2, 10, 20, 50, 100, 200, 500 Ямайських доларів, монети 5, 10, 20, 25, 50 відсотків і $1,5 доларів. У той же час є монети двох основних серій ( 1980-х і 1990-х рр.) і велика кількість пам'яток. Наприклад, стару монету 5 центів двічі як сучасна 5-доллар. Декілька монет не є традиційними раундами, але сім вугілля. Чисті зображення тварин, птахів і риб. Обмін валюти: На офіційному курсі залишається далеко від скрізь. Кращий курс обміну в банках і обмінних пунктах. Біржові точки приймають долари США, британські стерлінгові фунти і німецькі марки. У банках список різноманітний, а в головному офісі Банку Ямайки (Центральний банк країни) можна обмінювати не тільки основними грошовими одинками світу, але і найбільш екзотичними валютами країн Африки і Близького Сходу. На жаль, в цьому списку немає російської трупи.

Кухня: Від простих і гострих до найвишуканіших! Місцева кухня – це колорна суміш місцевих продуктів, спеціалізації та зв’язків. Деякі з цих сумішей називають «солодою». Їжа варена на години, на низьких, вершкових плитах, що стоять на вулиці перед будиночками. Ямайка також має прекрасні ресторани для вегетаріанців, італійської та іншої кухні. На острові ви зможете насолодитися справжнім екзотичним фруктом, такими як яблуні зірки, папая, авокадо, кисло-солодкий суп, апельсини. У великій кількості є сосни, манго і банани. На додаток до загальновідомих фруктів і фруктів, цікаво спробувати і спробувати щось більш екзотичне: ангін (гідрид апельсина і мандарину), вугілля (грапфрут і мандарин гібрид), плоди хліба і багато інших.
Чай: Як правило, всі поради вже включені в вартість проживання, тому будь-які грошові винагороди на курортах Ямайки не приймаються. У ресторанах, де передбачена вартість послуг, надаються поради (10-15%).
Національний напій: Де ще ви знайдете такий якісний ром в таких кількостях і за такі невеликі гроші (літрова пляшка $4) як на цьому острові Карибський басейн? Але отримати ром в Ямайці...

Це лише половина. Кожен творець Ром - це просто зобов'язаний відвідати завод, в якому вони знаходяться бари, фільтри та підвіконня, що розумний напій. Є лише два великі ромби, обладнані сучасними технологіями в Ямайці. Але на сучасному заводі немає абсолютно нічого. У нікелю є нікель, автомобільний і суворий контроль над кожним підвіконням. Але на острові працює з десятками допотопових заводів, де ром виготовлений за рецептом діда. Ось тут, і боже, і історія є реальною перерву. Ми завжди раді вітати гостей на цих заводах. Без будь-яких формальностей, вони будуть надані білим робом і керують цехами, щоб ознайомитися з тонкістю технології перекриття. Інтродукційна лекція для туристів буде прочитана інженером-технологом заводу. Він також покаже, як можна приготувати цукрову баню можна безпосередньо з висадок в оцинкованих 50iliter баках. Потім він надішлемо гостям величезну чугу, де він виходить з собачого сиропу. Є велика надміцна машина, витоки змії та попадання в ємність ром-диска. Ви не можете пити його ще. Він отримав фільтрувати. І після фільтрації він практично готовий до світлого рома. Щоб зробити його темно-коричневим, він буде проходити протягом місяця або так в бочках.
Для екскурсоводів, які хочуть розібратися, як відрізняється світлий ром від темного, в заводському саду, під пальмами, працівники закриють Ямайський стіл: багато фруктів і соків, хлібних ковпачок і гарячого м'яса. Заплативши близько $20 за людину, гості можуть їсти все це багатство і пити ром, свіжі або довгі. Ви можете перейти на склад. Там, озброєний склом, гості будуть, під керівництвом кваліфікованого декоратора, підберіть кабіну, в якій вони будуть насолоджуватися смаком, кольором і запахом.

Транспорт: Ліворучний трафік. Прокат автомобілів, 25 років.

Ямайка: В результаті щорічних соціологічних досліджень Ямайка неодноразово визнала кращий туристичний регіон в Карибському регіоні. Курортні зони Монтего Бей, Негрил, Очо Ріос, Порт-Антоніо, Мандевіль, Залізнична бухта, Kingston. Найкультурно актуальні

Іспанське місто, Меморіал Родні, королева та апос; будинок (колишній головоломка та апос; резиденція), вул. Катерини та апос; будинок (XVII).

Відвідувачі:
1 та 2 січня
1 березня,
П'ятниця,
П'ятниця,
23 травня,
7 серпня,
16 жовтня
25 грудня та 26 грудня.

/ / Ямайка