Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Негріль

Відпочинок в Негріль

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
ПІД-V: 3608 H=200 W=140 TABLE=resortPICTURE ID=2035 H=200 W=151 TABLE=resortНегрильй Щоб уявитись Негріль, достатньо звернутися до одного з слів місцевих жителів: «Ви раптом приїхали, де завжди завжди знаходилися серце». Негріль був відкритий недавно. Навіть юні Ямайці запам'ятали час, коли був тільки маяк на шляху до суден, щоб обійти скелястий берег, а корінні люди тут були крабами (але дуже добре). Єдина туристична пам'ятка була домкратією «Llantrissant» побудована на деяких стінах. Ось тут. Але що? Тут є тисячі туристів!

Першими пізнавальцями Негріль були «холодні діти», – хіппі, на початку 1970-х рр., які закохалися в цю долину на пляжі. Починався будівництво розкішних готелів. У 1980-ті роки тут повернулися хіппі, розвивалися славу Негріль, але в іншому обсязі вони були юристи, лікарі, бізнесмени, які прийшли до своїх улюблених місць щороку протягом декількох тижнів. Негріль не займає багато місць в історії світу. Відкрито в 1494 році і названо іспанською Негрільо, це місто було постійно ручним. Просторіни дивилися тут, а англійський

Негриль тільки для досліджень. Єдина вулиця в місті. Готелі зазвичай не над двома поверхами, і кожен обхід може використовувати пляж для символічної плати декількох ром в місцевому барі. На початку 60-х років курорт Негріль відкрився американські хіпі, які заснували колонію. У 1980-ті роки тут повернулися хіппі, розвивалися славу Негріль, але в іншому обсязі вони були юристи, лікарі, бізнесмени, які прийшли до своїх улюблених місць щороку протягом декількох тижнів. Замість наметів, вони вже чекали розкішних готелів, всіляких водних видів спорту та світового класу дайвінг!

Суперклуби. Це ексклюзивна курортна група, яка включає всі послуги. Всі курорти мають: кондиціонери в номерах, 3 їди в різних ресторанах з вино для обіду і вечері, кілька барів, в тому числі фортепіано, джакузі, басейни, волейбол, спортивний зал, непрозорі човни, пляж нагородження, спортивні зали

Зал, ігровий зал, настільні ігри, послуги трансферу аеропорту і багато речей. Спорт, включаючи воду, такі як плавлення підводних човнів і ковток, катання на лижах і водних велосипедах і велосипедах, вітрильні види спорту направляють тренерами, а також подання. Не прийнято до кінчика.