Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Опис готеля

SwaSwara - це внутрішній голос, який впливає на ехо на казкові пляжі, що приймають повітряну форму. Це універсальна мова, яка пробуджує наші душі до дива життя. Це відмінні умови для єдності душі і тіла.
Це подорож до насиченого світу ви самі, наповненого йоги та медитаціями. У колі вірних відтінків землі. Гармонія з містичною кромкою, яка її годує.

Swa означає, що мій власний " Ми живемо без знайомства з власним звучанням життя, що втратиться в повсякденному житті. Ви можете тільки почути його, коли все спокійно. Ось чому, в СваСварі, всі різні звуки сучасного життя перетворилися в віскі. Гокарна – старовинне село, наповнене виснаженням, знаменитим храмом Шиви, з двома основними вулицями, де були закладені багато магазинів, а будиночки збудовані в традиційному стилі.

У околицях Ви знайдете громади Браміну, сучасні сім’ї та туристи, які прилітають після сонця, моря та пляжі.


Розміщення у готелі SwaSwara
24 вілли.
У кожній віллі є спальня, живий сад, чайний простір, письмовий стіл.
Всі вілли обладнані кондиціонерами та сучасними зручностями.
На 2-му поверсі вілла є сайтом для йога, медитації та відпочинку.


Аеропорт "Dambolim" знаходиться в 170 км від готелю.

Йога - Це спосіб життя в СваСварі. Наші фахівці допоможуть вам дізнатися, що ви навчитеся розпізнати і виконати побажання вашого тіла. Ви отримаєте силу медицини, що символізує силу людських почуттів і пристрасності.

Програми СваСвара покликана освіжити своє тіло, заспокоїти відволікаючі нерви міста, поліпшити кровообіг і повернути легкість ходьба.

Вони живуть в СваСварі талановитих митців, Ми раді поділитися своєю творчою енергією. Вони допоможуть вам висловити себе в фарбі і роботі з гліною.

Свасвара вважає чоловіка, що він їсть. Збалансована їжа є важливим кроком для догляду за собою. Ми впевнені в тому, що наша кухня може лише скористатися нашими гостями. Ми запрошуємо Вас на збір овочів та їх подальшу підготовку до нашої команди приготування.

Ресторан готелю пропонує ароматичні страви вегетаріанської кухні, свіжі страви морепродуктів, широкий вибір індійського вина.
Ресторани Копер Страви свіжі фрукти, десерти, добре підготовлені збалансовані індійські продукти.

Басейн, ресторан, бар, йога-центр, спеціальна медитаційна кімната, яка є віце-блакитним куполом біля басейну, музики та співу, гліна сліпих уроків, уроків підборіддя, музичні вечірки, тюнінг бюро, каякінг, пляжний волейбол. У готелі є власний приватний спосіб пляжу, який веде до тихої частини затоки. Тут, якщо ви хочете, ви зможете провести весь світлий день. Але відпочинок і будь-які процедури СваСвари не доступні дітям до 12 років.
Зворотний дзвінок
Як забронювати?