Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Крюгер Парк та Мпумаланга

Відпочинок в Крюгер Парк та Мпумаланга

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Мпумальанга до Провінція славиться своїми віце-горськими краєвидами та найвідомішим національним заповідником Kruger Park.

Крюгер &апо; Національний парк, найвідоміший національний парк в Південній Африці, відомий величезною територією і так званою " велика п'ять " на його території: лев, ніс, слон, буоела і леопард. Національний парк Крюгер - Південно-Африканська Республіка, національна гордість, відмінний приклад управління дикими тваринами.

Відомий парк світу, заснований в 1898 році президентом Transvaal Paul Kruger, є прикладом для багатьох світових парків. На додаток до найбільш інноваційної системи управління Kruger Park є найбільш вигідним національним парком у світі. В даний час флот займає майже 2 млн га в 350 км по 2 провінції (Mpoumalanga і Limpo). Є понад 250,000 тварин з 147 видів, включаючи Великий п'ять (300 чорної нозорной, 2,500 білих нозорогів, 8,000 слонів, 900 леопардів, 15,000 бульбашок і 2,000 лева), і 507 видів птахів, 49 видів риби і 148 рептилій, і 336 видів дерева.

На півдні парку ріка Crocodile обмежена на півночі річки Сабі, на сході гори Лебомбом і на заході гори Дракон. Йоганнес-Крюгер Парк або Внутрішнє рейс - Йоганнесбург-Ходспрут (550 км) можна дістатися сюди. Йоганнесбург-Нельспурт (400 км); Йоганнесбург-Скуза (500 км). Можливі рейси з Кейптаун та інші міста. Рекомендований сезон відвідування: Травень до вересня (сухий сезон).

На додаток до Heim Drives (Safari) і численних маршрутів стоп, рекомендуємо відвідати водоспади в Pilgrim Rest (Lisbon і Berlyn Waterfalls), Canyon Blyde River Canyon (3rd in world), Панорама God's Window, Старе місто Pilgrim Rest gold mining.

Парк пропонує всі можливі варіанти розміщення: кемпінг, бунгало, тінь, хати, ліги, від скромних і простих до розкоші.

Історія парку Kruger.

Перший дослідник у цій області був голландський Франкос де Коопер, який провів експедицію до Сходу для Індії. Проте експедиція атакувала.

місцевих племен. У 1838 році експедиції використовували для встановлення передніх воріт. Сотні європейців, що попливають в ці місця, пристежуються чутками золота і великою кількістю цінних тварин і слонових швів. Це призвело до різкого зниження кількості тварин. Президент Павло Кругер взяв участь у обговоренні ситуації в регіоні, а також запровадив трансваційного парламенту, декларацію території Національного парку. У 1902 році Джеймс Стівенсон Гамільтон був призначений головним парком. Його місія полягала в тому, щоб захистити тварину і рослинний світ мисливцем, похувальником і місцевими фермерами, які потрапили в паркову зону. Парк відкрився для відвідувачів в 1927 році. На додаток до захисту флори і фауни Джеймс Стівенсон Гамільтон розширив площу парку до 10000 акрів. Він провів понад 40 років свого життєвого парку від руйнування англо-бурової війни. Без сумніву Джеймс Стівенсон Гамільтон зробив безсмертний внесок у Національний парк Крюгера. Парк відкрився для відвідувачів в 1927 році. Після Першої світової війни уряд УАР взяв парк під його захистом.

Національний парк «Крюгер» – це меморіальна пам’ятка Президента Павла Кругера та тих, хто підтримав бажання підтримувати цю унікальну площу. У Крюгерському національному парку знайдено багато слідів присутності старовинних населених пунктів, в тому числі ескізів кам’яного віку. У північній частині парку, у Тулумалі, археологи викопували поселення від 15 до 17 ст. Знаходилися золоті дорогоцінні камені, дорогоцінні камені та інші предмети. У 1996 році було відновлено кам’яну поселення і місце було офіційно оголошено музей./ / / Крюгер Парк та Мпумаланга