Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Дурбан

Відпочинок в Дурбан

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Дурбан - Головні ворота в Африку, а також найбільший порт міста на континенті. The Durban - це чудовий сезон погоди, теплі води індійського океану, долоні, золоті піски, все з яких робить це місто ідеальним райом для тих, хто хоче провести свій відпочинок тут. У береговій лінії є розкішні п'ятизіркові готелі, з яких індійський океан є ідилістичним.

Дурбан (Tekweni) знаходиться в Квазулу-Натальній провінції. Vasco de Gama, ймовірно, перший європейський, щоб побачити бухту, навколо якого був розроблений Durban, який слідував Індії ' с береги 1497. Дурбан названий сер Бенджаміном Д'Урбаном, губернатором колонії в районі мису, під час першого поселення 1835 року. У Дурбані був полонений першим голландським, а потім англійським трейдерам. У 19 столітті до Дурбану допрацьовували велику кількість чорних робіт з Індії. індійці приходили з ними. Нащадки є великим відсотком поточного населення Дурбану.

населення: Якщо культурне різноманіття було критерієм вибору нової столиці Південної Африки, Дурбан стане першим. Цей порт місто має найяскравіший етно-культурний колір. У Дурбані є три основні національні групи, кожен з багатою історією та традиціями. Найбільша група формується нащадками потужної нації Зулуса Шакі, яка зробила місто комерційним і промисловим центром провінції. Друга група формується нащадками британських поселенців. Перли тих висушених піонерів думаю, що вони є Південноафриканськими, як їх сусіди Зулусса. Третя група формується нащадками індійських чорнових працівників, які прибули сюди в 19 столітті. Прийміть цей великий тройка, будинок Дурбан також розраховує голландську, португальську та Китайську. Багато з них - другий або третій покоління Дурбану. Ви будете насолоджуватися індійськими, колоніальними і африканськими традиціями, які побували в місті і викликали широкий спектр мистецтв, ремесел, ресторанів і етнічних танців.

Архітектура: Найрізноманітніша і космополітична спадщина Дурбану проілюстрована в її

архітектура. Вплив Азії, Зулуса, колоніальних та британських культур зробили місто скарбником архітектурних стилів.

Архітектура Durban дуже дивно і різноманітна. Також, як Вікторіян, Edwardian, Union, Berea, східний і арт-деко, тут збереглися безліч рідкісних і неяскравих стилів. The Durban має кращий вибір в архітектурі Art Deco. Цей стиль прийшов в 20 років. У британському імперіментальному стилі з’явився новий архітектурний стиль. Використовується не тільки для комерційних, але і для житлових будинків.

Клімат: Клімат субтропічний, сонячні дні принаймні 320 на рік.

Дивитися:

Міський зал. Великий будинок (1,5 га) зі скульптурою фасаду вважається одним з найкрасивіших в країні.

Пошта міста У історичній будівлі, де місто Дурбан колись мав місце. На сценах цієї будівлі 1899 р. молодий Вінстонський храм (у тому полі військовий кореспондент) поставив мовлення після його знаменитого втечу з тюрмниці. У 1908 році будівля підписала конвенцію, встановлену Південноафриканською державою.

Індійський кварталодна з якостей сусідства є гігантським мечем, найбільшою в Південній півкулі. Прогулянка на гучному екзотичному базарі дозволить незрівнянну атмосферу Сходу.

Дельфінський морський мир (Сеа Світ) до Ви можете побачити продуктивність з Dressed Dolphins. Долфінар також містить акули.

Ботанічний сад - Дурбанська гордість, один з кращих ботанічних садів світу. Вона володіє унікальною орхідеєю. У саду представлені спеціальні розділи для відвідувачів з бідними очима, де представлені рослини з найсильнішим і приємним запахом.

Fitzsimmons змія парк до Цей незвичайний парк містить змії різних видів і скрабів і павуків.

й/ / / Дурбан