Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Йоганнесбург

Відпочинок в Йоганнесбург

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
PICTURE ID=2026 H=200 W=116 TABLE=resortЙоганнесбург - нездатні, шумні, сучасні міста, і сьогодні, зберігаючи деякі нездатні риси часу, коли тут знаходяться перші золоті руди. У 1886 році був відкритий золотий мінер з Австралії, Джордж Харрісон, який відкрився в віддаленому куті трансвалу світу і апос; найбільший золотий корпус, а населені пункти біля Прийськ були названі Йоханнесбургом. Місто було утворено в 1886 році, коли золото було вперше знайдено тут. Зараз найбільший мегаполіс в Південній Африці, економічний і фінансовий капітал країни. Тут є обмін запасів, які вирушають над містом. Спокійний ритм життя. Найкращі готелі Йоханнесбурга, розташовані в дорожніх блоках і красивих передмістях на північ від центру міста. Торгові центри Sandton, Hyde Park, Rosebank, Forways, будують продукцію провідних світових фірм. Найчарівніший район Johanesburg Sandton відомий своїми вишуканими магазинами, прекрасними готелями та вишуканими ресторанами. туристи користуються великою популярністю в магазинах та Blue Markets of Johannesburg, де одяг можна отримати від відомих дизайнерів або місцевого виробництва, а також товарів з національних рибалок і сувенірів.

Тури та екскурсії:

Золота христина Музей «Рабочий квартал Амури» Ви зможете відірватися від «старих» патчів, побачити реконструйовані будинки звичайних нормів і міст з рештою століття. До 220-метра N 14 шахти до 1978 року, яке займало одне місце у світі золотого видобутку; побачити процес золотих розливів, їздити, дивитися африканські танці і купити сувеніри.

Алмазний фонд, Де діаманти демонструють своє мистецтво і розповідають багато цікавих сюжетів про ці чарівні камені. Ви також зможете придбати унікальні знижки.

Культурне село Леседі, В Йоганнесбургі є унікальною можливістю побачити істинне життя чотирьох основних людей Південної Африки. Ви будете супроводжувати місцевий голова кожного села.

Bomá - це симпатичний, порожній солом'яний хата, де ви повинні мати велике меню місцевих страв і подивитися на африканські малярні танці.

Є відомі каверни в Йоганнесбургі. Струкфонтейн - це шість підземних залів глибше 40 метрів. Одна з цих печер знайшли залишки найдавнішого чоловіка планети, який жив більше двох мільйонів років тому. У глибині одного з трунів є озеро, де вода місцевих племен видно як диво і використовується для цільових цілей. Відвідування від Йоганнесбурга здійснюється вдень і в кожну годину.

Африканський ринок, Rousebank. Якщо ви їдете з магазину в магазин, ви можете подорожувати в Африку з Берега Слонової в Камерун, Зер і Замбія в Кенію. Сільськогосподарські фігури, починаючи від 20 м до 2 м, великих дерев'яних циркалей, блискучих дерев'яних походів, Малійських намисто з Конго, овочевих тварин з Зімбабве. Металеві птахи (від соломи до дивана), різні речі від байзера, африканських дерев'яних іграшок, повно дерев'яних кульок.

Музей образотворчого мистецтва Музей розташований в класичному стилі. У постійному експонуванні присутні пікассо, Ван Гога, Роден, а також деякі основні майстерні УАР.

Очікується подорожувати підземними шахтами та традиційними танецьми Zulus. Sandton Living Area (north Johannesburg) відомий своїми вишуканими магазинами, прекрасними готелями, унікальними парками, де можуть спостерігатися рідкісні тварини у природному середовищі. Ми не можемо забувати про екскурсію Diamond Fund, де алмазні застави продемонструють своє мистецтво і розповідають багато цікавих історій про ці чарівні камені. Ви також зможете придбати унікальні знижки./ / / Йоганнесбург