Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Ла-Пас

Відпочинок в Ла-Пас

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

La Paz є політичним і комерційним центром Болівії, розташування державних установ і найвищого капіталу світу.

Це один з найбільш оригінальних і красивих міст Південної Америки. Сьогодні, три чверті Болівії ' виробнича галузь зосереджена в Ла-Пас. Це де кава, какао, кока лист, цитрус, олово, цинк експортуються. La Paz є великим залізничним хабом, що зв'язує Болівію на Тихоокеанські порти Чилі та Перу, а також Аргентина.

La Paz (в периферичному розумінні миру, миру) був заснований в 1548 році іспанським капітаном Альонсо де Мендоза, щоб зекономити воїнів Франциско Піарро і Дієго де Альмагро.

Місто 3,660 м над рівнем моря. Адаптація до висоти допомагає чай від листя кока. У нижній частині долини розташувався історичний центр і район Сан-Франциско, з якого обидва боки знаходяться диверенційні і круті вгору потужних цегли і соку. Найпрестижніші житлові площі на висоті 2,500 (Zon Sur)utope в зелені і можуть похвалитися цікавими людьми.

Найбільша площа Alta La Paz становить близько 4000 мм. З більшості площ Ла-Пас, засніжена вершина гори Ілімані, яка налічує понад 6000 мм, добре видно.

Традиційний центр міста Плаза Мурільо, де знаходиться Президентський палац. Це, як правило, називається палацом Кемедо, або Палацом Бурдена, оскільки він був побудований в 1850 році, сердитися натовпи людей, які спали його двічі. Приблизна вулиця є однією з найбільш віста в місті. Наприклад, Педестріан Кале Хаан, лежачий боузер і добре налагоджений колоніальний будинок.

Найпривабливіші вуличні життя La Paz. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вони продають ковдри, горіхи, зелень, і для туристів, вони завжди мають вовняні прокрутки з емблемами, які пропалюють гуанако.

La Paz має знаменитий Mercado de Ecchikreria, або колумбійський ринок, де старші жінки продають магію для всіх випадків життя. Купити невелику пляшку вершкового масла і різнокольорові шматочки дерева, в залежності від

Я в змозі зробити різницю в любові, поліпшити положення матеріалу або вилікувати ваші захворювання.

Також, на багатьох ринках, статуї хіппу індійського домогосподарства Екеко торгують. Цей червоний, змащений міфологічний характер завжди має будь-які мініатюрні предмети: зернові сумки, ковдри або паперові пакети. За даними Болівії, Екеко надає людям матеріальне благополуччя.