Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Опис готеля

У готелі є слово: "Залишити зовнішній світ тут."

Каларі КовиликомРозташований в сучасному суді Королівства Угорщини (Північ Керала), який був побудований в 1890 році. Це дуже незвичайне місце, побудоване під палацовою громадою, яке живе під певними законами. Санаторій пропонує класичні знежирювачі, рясно слідуючи за давньою правилами - йога на дачі, медитація в нічний час, не басейн (бурс) строго вегетаріанська їжа з натуральних продуктів, гігієнових виробів з трави і трав'яних екстрактів. The only " Пацієнти не допускаються залишити санаторію під час лікування (давні вважають, що очищений організм особливо вразливий до поганого чорного очей).

Кожен пацієнт отримує справжню увагу VIP - строго відстежує меню, позначене лікарем (за потреби, готуємо окрему страву) при необхідності - проводить індивідуальні заняття йога, лікар не просто лікує, але присутній в пацієнті &апо; життя - бере участь в терапевтичних та бесідах. Спеціальний, " роял " Однак це лише зовнішні атрибути серйозної роботи з здоров’ям клієнтів, де кожна хвилина перебування на курорті спрямована на зміцнення організму (процедури, фізичні вправи, спеціальна їжа і навіть відпочинок) і дух (семінари, розмови, консультації, просто спілкування).


Розміщення у готелі Kalari Kovilakom
Є лише 18 готелівз інтер'єрами в стилі палацу.

Kovilakom Люкс - це номери maharaj.
Полулюкс - це колишніх номерів Махарані.

У числах: Кондиціонер, коробки для зберігання цінних речей, телефон, фен, комфортний одяг і взуття, немає телевізора

Всі гості готелю обладнані власними зручностями.

Як знак поваги давніх традицій Махарея, на території палацу немає шкіряних взуття, тому вони або босом або особливим взуттям.Працівники Готель (головно масажистки) призначає легендарні арти міста Каларіпай, " мати мистецтв " мати артилерійське та цілюще обладнання в його арсеналі. На думку фахівців, каліпарапаат є найстарішим мистецтвом у світі (більше 6000 років), який був розроблений багатьма азійськими бойовими засобами; навіть Kung Fu був розроблений з кальаріпаят (для яких індійські монки були передані до китайських солдатів). Під час тренінгу бійці проводять спеціальні вправи сили, оболонка і тонкість, вивчають важливі точки життя, впливаючи, знищуючи або загоєння ворога. Під час проведення вправ використовується застосування медитації та спиртових концентрацій у багатьох східних бойових умовах.

У готелі є окремий номер, який може бути доступним і відстежується навчанням, що відбувається на сході. Масуси вважаються завантаженими енергією сонця, яка потім передається у пацієнтів. Важко сказати про сонце, але середні працівники курорту дійсно навчаються і добре керовані.

Неюнс:
до У готелі немає басейну,
- це санаторій, нехудожня школа або яшрам.

Пропоновані Aurved Packages:
й Панчакарама (Panchakarma), загальна омолодження та очищення 21 або 28 днів. Програма спрямована на загальне омолодження та повну гармонію. На основі очищення організму від токсинів і лаг, а також відновлення залишкового балансу. Панчакарма - це класичний набір методів відновлення, які були всесвітньо відомі і визнані. Незважаючи на те, що кожен вважає, що Панчакарма є ім'ям однієї процедури, що це не вірно, це лише частина групи процедур, що належать " очищення процедур " клас називається " Чодхан " . У Каларі Ковілак, процес Панчакарма є більш інтенсивним, і дуже близько до ранньої класичної обурених текстів, таких як Charaka Samhita і Schushruta Samhita. Відповідно, пацієнт приймає наступні кроки: Поорвакарма - підготовча фаза; Прадхана карма - Основні процедури (все 5 різних методах Schodhan); Пасха карма й

Пост-знімання процедури.
й МанашантіяАнтистри - 14 днів
й Штанлякіна Чикіцазниження ваги - 21 або 28 днів
й Razaina Chiquits (Rasayam Chikitsa)Довговічність і вік - 28 днів

Рекомендації: Червень-серпень-Муссонс, Серпень-вересень-сухе, Хороша погода, Вересень-грудень- Найвищий сезон.й МУСОНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ - ВИЗНАЧЕННЯ ЧАСУ ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ В АВОРДй

Готель - це незвичайне і стильне місце, де клієнт ' здоров'я приділяє особливу увагу, всі завдання індивідуальні, і перебування в готелі дає незабутні враження.

Зворотний дзвінок
Як забронювати?