Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Самуї

Відпочинок на о. Самуї

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Готелі

Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Якщо ви мрієте про тропічний курорт, білі пляжі і спекотне сонце, то ви повинні пройти екскурсію до острова Самуї. Не вдалий час, і ви можете відпочивати з міста, що знаходиться на узбережжі.

Подбайте про Самуї

Острів Самуї відрізняється від Таїланду &апо; s інші курорти до його довершеної природи з необмеженими білими і кораловими пляжами, прозорими мореми і кокосовими гайками. З усіх курортів Таїланду, не існує виробництва Самуї, а також місцевих жителів – рибальські та кокосові. Зауважте, що навіть найкращі готелі Самуї побудовані за правилами острова, вони не перевищують 2-3 поверхи, тому більшість готелів затишні бунгало.

Яна Люкс Подорожі допоможуть Вам влаштувати відпочинок на острові небес Самуї, враховуючи індивідуальні вподобання. Тури Самуї здивують Вас приємними цінами.

Тури в Самуї

Звісно, скарб острова казкові пляжі. У східній частині Самуї є площа Чавенга з білим пляжем. Чавенга має велику кількість готелів, багато з яких мають прямий доступ до пляжів Самуї. Тут ви будете любити мандрівники, які люблять покупки, оскільки зона має відомі магазини та ресторани з традиційними тайськими кухнями.

На південному східному узбережжі острова з пляжем Ламай вважається тихим місцем з нижчими рекреаційними витратами на Самуї.

Острови


Якщо ви придбали екскурсію за Самуї, то вам доведеться побачити найбільшу пам'ятку острова:

  • Великий Будда - статуя посміхання Будди навіть з повітря, її висота - 12 метрів, в храмі Ват Пра Яй. Будда має вражаючу сходи для подолання туристів. Цей сайт вважається кращим місцем, щоб насолодитися захід сонця.
  • Храм сидючої мумії є самим незвичайним храмом, де зберігаються громіфіковане тіло буддійського пунця, який прогнозував день його смерті і буде гасати буддійським на замовлення, щоб висадити його в підвалі лотоса і залишити його в храмі. Його вказівки
точність студентів. Згодом його тіло було зволожено і не знищено, незважаючи на Таїланд &апо; s вологий клімат. У храмі Ват Кунарама ми можемо дізнатися про нашу долю з чарівними паличками. Місцеві люди говорять про те, що прогнози приходять з неймовірною точністю.
  • На Муангі водоспад знаходиться в тропічному джунглі, а його нижній каскад наближається до шосе, тому це не божевільна робота. Як ви переїжджаєте в джунглі, ви йдете в природні басейни, де можна взяти льодовий душ.
  • The Ang Thong Sea Park є можливість насолоджуватися природною природою 40 островів архіпелагу Ang Tong і Сіамкімської затоки. З багатьох островів архіпелагу, тільки один, на якому живуть або племена морських ром. Є ряд трас в кущі острова. Ви можете зустріти смішні мавпи, папуги, Ігуан і тукани на дорозі.