Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Штат Керала / Ковалам

Відпочинок в Штат Керала / Ковалам

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Керала - це справжня індійська історія!
Ви хочете піти в казку? Це Керала, назвав його країною богів і індійської Венеції.

Керала - кращі пляжі; найзручніші готелі; канали, які подорожують Гусбота (повнені гості); спеціальна посадка, кава, чай; Національний заповідник Періар; бойові мистецтва «Калярапато»; Традиція відомого індійського танцю «Катакали» І все це проти спини долоні, кількох християни (тобто люди християни) і червоні прапори з вухо і молотка, оскільки Керала є комуністичною державою. Це найбагатший, найчистіший, найосвічений (100% від грамотності населення), найбільш вигідний регіон Індії. Але Індія Мауглі є Керала занадто!

Ви хочете піти в казку?
Керала відомий як " І милосердя; країна істот, зв'язки і магія " Вона дає стільки блаженних і щастя, що на Землі, ймовірно, ніхто не закохався. Тому ще одна назва цих місць, Земляний рай.

Стан Керала, розташований на південно-східному узбережжі Індії, є земляним провулком між зеленою горою Гат на сході і Ласурським морем Аравії. Це тропічний берег, що занурився на худобувних дощах і бджолиних каналах і озерах, туристичний рай на півдні Індії. М'який клімат, довга берегова лінія з чудовими пляжами, спокійними внутрішніми водами, чудовим зеленню чайних посадок та розкішною фауною, водоспадами, знебоченою обробкою та насиченою культурною традицією, дивовижними святами та історичними пам'ятками архітектури та екзотичною кухнею є все Керала.

Керала - один з Індія &апо; найбільш соціально розвинених станів з 100-відсотковою граматикою, найнижчою дитячою смертністю і тривалістю життя. Крім того, Керала вважається найбільш чистою державою в Індії. Розвинена туристична галузь в державі: кілька аеропортів (Кохін, Тривандрум, Калікут), делюкс-готелі.

Історія цієї землі йде в довгий час

Спротивний запах спецій привів до срібних берегів Кералі вітрильниками з усіх куточків світу - фініки та романи, китайці, Араби та євреї заміщені голландською, португальською та англійською мовами. У Кералі за барами і деревами, і за даними свідчення Марко Поло, на якірі кожного дня в арборі було близько 200 суден. Він був в Кералі, що він був плавати для Крістофера Колумба, коли він пішов до його західного плавлення. У Новий час Європа дізналася про Кералі завдяки Vasco da Gama, п'ять сотень років тому, відкривши цю частину Індії в Португалія.

Подорожі та скидки принесли свою домашню культуру, трансформуючи Керала в явну мозаїку: Китайські рибальські мережі в Fort Cochin, Голландському палаці та єврейському синагозі в Маттанчеррі є лише кількома доказами минулого, що збереглася до наших днів.

Однак, незважаючи на різні впливи, Керала витримала свою ідентичність тисячам років, що є найбільш очевидним під час свята Шем на демон цар Махабалі: щороку він повертається з підземного світу, щоб відвідати його люблячі предмети. У основних містах Кералала є туристичні ярмарки в Онама, які є невід'ємною частиною яких є забіги на довгих човнах в екзотичних лагунах.
Хоча більшість населення Кералі є індуси, є довга традиція релігійної та етнічної толерантності. Християнство в Кералі приходить до першого століття нашої ери і відраховує від прибуття Апостола Фоми в 52 роки. Перший мусульманський мечеть в Індії був побудований в Кералі в 8 столітті Н.Є. і євреї, нащадки моряків короля Соломона, побудовані синагоги в Кочині в 1567 році.

Духи людей Керала знаходять своє найвище вираз у виконавчому мистецтві: Катакалі, дуже витончена, канональна драма близько півтора тис. років, Кут і Кудятам, ще більш старовинні театральні традиції. Інші сорти виконавчого мистецтва Керала – Могініттам, Отан Талла, Параян Туллал та Сітанкан Туллал.

Для класичних і популярних мистецтв театр і танцювальних мистецтв є потужна стіна військових мистецтв Каларіпата, одна з них.

Найдавніші і найбільш розвинені на Землі. Calaripaatta тісно пов'язана з Аурведою, життєвою наукою, поєднанням природних медичних традицій. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Аурведа - традиційна медицина в Індії

Наука життя, яка включає знання директив, які призводять до здоров'я, відома як AUERUDA.
Слово "

Аурведа – це ціла і повна система медичних знань (презентативна і ліковка захворювань, викладання темпераментів і фізіології, здорового способу життя), яка існувала і розвивається в Індії протягом декількох тисяч років. Аурведа впливає на розвиток багатьох інших традиційних лікарських засобів (особливо Тибетан і древньої Греції), а також джерело багатьох сучасних видів природної терапії і реабілітації.

Аурведа з'явилась перед чоловіком у світі, і художниця Брагма сама (за індуїстською традицією, засновником миру). Брахма розповів її Богу Дакшапаті (Рігведе, покровитель різних подарунків), щоб вона лежачи до близнюків Ашвінам, і з них, похилий пішов до Бога Індра і мудрого чоловіка Бахараваєвого. Цей мудрий чоловік зібрав мудрих чоловіків з усіх Індії в своєму хомаліянському хості і докладно їх з " знання людських захворювань і способів їх лікування, щоб вижити довге і довге страждання життя " .

Характерною ознакою аурведу є те, що на відміну від Західної медицини вона лікує людину в цілому, єдність тіла, розум і дух, і здоров'я вважається гармонійним зв'язком між компонентами індивіда і своїми складовими частин. Розбалансування цих частин призводить до захворюваності, а призначення лікування полягає в відновленні їх балансу і увімкненні людини, щоб жити щасливим і здоровим і соціально успішним життям. Aurveda тісно пов'язана з індиєю ' s традиційна практика, особливо йога.

У даній медичній системі кожен пацієнт і апос; підхід індивідіалізований і на основі його, пацієнта, конституції (конституції)Пракритий

психофізіологічні параметри, зокрема після ретельного обстеження. Крім звичних діагностичних методів, Аурведа використовує метод, такий як пульсова діагностика, який дуже ефективний, хоча складно, володіти ними, лікар-ауреолог повинен дізнатися сім років.

Медикаменти або процедури лікування підбираються індивідуально, а також практики аюрика спираються виключно на природні, природні засоби: геї (загальна олія), лікарські рослини (більше 3000!), спеції, мінерали, метали, щоб ці препарати не мають шкідливих побічних ефектів. Методи, такі як різновид масажу (з маслом, висаджують в порошкових лікарських рослинах) широко використовуються. Не ігнорувати Ауреведи та духовні засоби для здоров’я, такі як релігійні практики (мантрові та релігійні гімни, поклоніння божественних), медитація.

Аурведа тепер привертає увагу на проблему токсичності, зміцнення імунітету, успішної профілактики і заборонної вартості діагностики і лікування.

При деяких хронічних захворюваннях (відповідні постійні мігрені і захворюваннях, такі як псоріаза, безсоння, суглоби і хребта і лейкоза), аурведна медицина допомагає краще, ніж нормальна.

Aurveda ' найбільш ефективна продуктивність велика залежність від лісів, що охоплюють гори Гата, де ростуть дуже рідкісні і цінні ліки. Флора і фауна незайманих тропічних лісів вражає різноманіттям - не всі види описуються і класифікуються. Tekkadi Reserves, Vinadu, Parambikulam і Tatttekada Avian є спокійними арборами для екотуристів, втомилися шуму і метушні міста.

Керала, Господь Божий, є місцем, де кожен мандрівник знаходить те, що він шукає.

Керальська кухня відрізняється від інших традицій цих місць. Довга берегова лінія і велика кількість свіжої води, кокосові долоні всюди, розкіш рослинності, всі ці відмінні риси Кералі вплинули на її кухню: є багато страв з свіжої води і морських вод, і майже всі рецепти включають кокосові горіхи, кокосове молоко або кокосове масло. Vásco da Gama, Європа,

- чорний перець, кардамони, перець, нігті - дуже широко використовуються. Голі, натуральна кухня, яка, утримуючись аюрітичними принципами, користується різноманітністю, а мова – це смачна, що кухня Кералала.

Марини збагачені Kerala ' s кухня з різноманітністю, і дуже продумана, краба, лобстер, креветка і середовище, схвалена спеціями. Малабарна філія Керальної кухні, яка має сильний арабський вплив, особливо відрізняється. Малабарі Бірій - смажений з рисовими спеціями, м'ясом, курчатами, рибою або креветкою, курячою або креветкою.

Лоти Кералі солодкі Я шкода.й Я шкода.й Чурутий Про насй Марчук А багато інших, як ви хочете купити їх, так що ви можете приїхати додому і побити тих, хто не був в Кералі.

Ви хочете піти в казку?/ / / Штат Керала / Ковалам